Actueel weer Schiermonnikoog (KNMI)
Laatste update: 2026-05-16 om 08:01 uur
| Temperatuur | 8.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 36.0 km/u uit NW |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1005.1 hPa |
| Barometer trend | --- hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 6.1 °C om 07:52 u |
| Maximum temp. | 19.3 °C om 18:01 u |
| Windchill | 5.0 °C |
| Hitte index | 4.7 °C |
| Dauwpunt | 4.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 76.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:30 u |
| Zon onder | 21:30 u |